top of page
Ukraine.png

Твій дім – Україна

І у кожного з нас своя місія

Нахабне та підступне вторгнення росії 24 лютого 2022 року назавжди змінило життя українців. Мільйони наших громадян, рятуючи своє життя та життя своїх близьких, були вимушені покинути свої домівки та шукати прихисток по всій території України та за кордоном. 

Багато й тих українців, які ще з 2014-го року рятувалися від війни з Донецької та Луганської областей і знайшли новий дім в містах та селах на сході України, тепер змушені   знову їхати ще західніше, знову розпочинати своє життя з початку.  Та ми разом пройдемо через ці випробування! Ми будемо допомагати один одному і стояти один за одного навіть в найскрутніші моменти. Бо ми – єдина Україна. Ми – єдиний народ!

Саме тому ми вирішили створити  цей щоденник та пропонуємо вам на його сторінках ділитися своїми історіями  тут і зараз, бо історія кожного українця та українки, кожної родини, пережиті страждання та втрати – це наш спільний біль, який ми маємо  прожити разом.

Якщо ви вимушено перемістилися чи іншим чином постраждали від вторгнення російської федерації, розкажіть нам, будь ласка, свою історію. Вона не лише висловить вашу солідарність з іншими українцями, а й розкаже усьому світу про реалії війни та виклики вимушеного переселення.

bottom of page