top of page

Ми почали будувати плани…

Віталій, 23 роки, м.Боярка

Вітаю. Мене звати Віталій, я родом з маленького міста Часів Яр, Донецької області та навчаюсь у місті Краматорськ.


Останні два роки я активно займаюсь молодіжною політикою. Є секретарем молодіжної ради Часовоярської громади та співзасновником громадської організації «Молодіжний СХІД». Минулого літа, наша команда проводила крутезний захід під назвою «Мирополіс - Молодіжна мандрівка Схід”», під час якого учасники зі всієї України мали змогу пройти туристичними маршрутами у п’ятьох громадах Донецької та Луганської областей. Однією з приймаючих громад, була саме Часовоярська громада. Після заходу та отриманих відгуків від гостей, ми зрозуміли, що наше, хоч і маленьке містечко, має великий потенціал у туристичному напрямку. Ми вже почали будувати плани… Але…


“Після п’ятої години ранку, 24-го лютого, коли наше місто прокинулося від вибуху ракет, наші плани зійшли нанівець”.

На наступний день після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, в нашому місті утворився гуманітарний штаб, направлений на підтримку територіальної оборони, госпіталю та вразливих категорій населення, у якому я і проводив більшість часу. Допомагав плести маскувальні сітки, облаштовувати блокпости, фасувати та роздавати гуманітарну допомогу.


Наразі, через загострення ситуації в регіоні, я був вимушений поїхати до іншого міста. Це не змусило мене опустити руки, я й надалі продовжую допомагати та робити все необхідне, щоб якнайшвидше наблизити НАШУ ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ!

29 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Hozzászólások


bottom of page